- Antieke Chinese vloerlamp
- Massief rozenhout
- Prachtige details
- Handgesneden
- Afm. ca. H: 71 cm x B: 25 cm x D: 22 cm
- Conditie: Goed, met gebruikssporen
Het adres waar u het kavel kunt afhalen is: