Object | Sierbord (Wandbord) |
Merk | Pottershuis De Swaen |
Model | De Bevalling |
Gesigneerd | Achterzijde |
Kleur | Blauw/Groen/Wit |
Afm in cm (lengte,breedte, hoogte) | Ø 17 cm |
Bijzonderheden | De kraamkamer uit de Middeleeuwen. Een prachtig wandbordje met daarop afgebeeld een Middeleeuwse bevalling. Met ophang mogelijkheid. |