Object | Service onderdelen |
Materiaal | porselein |
Merk | Petrus Reqout |
Model | Boerenbont |
Gesigneerd | Onderzijde |
Afkomst | Maastricht |
Jaartal | 2e helft 20e eeuw |
Afm in cm (lengte,breedte, hoogte) | Zie bijzonderheden |
Bijzonderheden | 1 koffiepotje van tuit tot oor 17 cm, Hoogte 16 cm 1 Theepotje van tuit tot oor 17 cm, Hoogte 13 cm 1 Theepotje van tuit tot oor 14 cm, Hoogte 11,5 cm 2 Melkkannnetjes van tuit tot oor 8,5 cm, Hoogte 4 cm Het betreft hier het wittere porselein met lichtere handbeschilderde boerenbont Richtprijs minimaal bedrag ligt tussen € 16,- en € 28,- |