Object | Reiswekker |
Materiaal | Divers |
Merk | Kienzle |
Model | 9737, promotie van DAF, 7 jewels |
Gesigneerd | Ja |
Jaartal | Jaren '60/'70 van de 20e eeuw |
Kleur | Blauw en goud |
Afm in cm (lengte,breedte, hoogte) | 6,5x6,5x3 cm |
Conditie | Goed, met geringe gebruikssporen |
Bijzonderheden | Richtprijs minimaal bedrag ligt tussen € 16,- en € 28,- |