Object | Koffieservies |
Merk | KPM |
Model | Oost Indische Kers |
Gesigneerd | Onderzijde |
Afkomst | Polen |
Jaartal | 20e Eeuw |
Afm in cm (lengte,breedte, hoogte) | zie bijzonderheden |
Bijzonderheden | Koffiepot - Hoogte 16 cm Suikerpotje - 13 x 9 cm Melkkannetje - 11,5 x 9 cm 2x Kop en schotel - Kop- Hoogte 6 cm /Schotel - Ø13 cm |