Object | Telefoon |
Materiaal | Kunststof |
Merk | Segan Products |
Model | Minnie Mouse |
Gesigneerd | Ja |
Afkomst | China |
Jaartal | 2e helft van de 20e eeuw |
Kleur | Divers |
Afm in cm (lengte,breedte, hoogte) | Ø= 20 cm / h= 23 cm |
Conditie | Goed, werking onbekend |
Bijzonderheden | Foto's maken deel uit van de omschrijving Richtprijs minimaal bedrag ligt tussen € 26,- en € 38,- |