Object | Set onderzetters - 12 stuks |
Materiaal | Glas |
Model | 8 hoekig in opbergdoos |
Jaartal | 20e eeuw |
Kleur | Helder - zwarte opbergdoos |
Afm in cm (lengte,breedte, hoogte) | Ø= 9 cm / 14,5x10x9,5 cm |
Conditie | Goed, doosje heeft gebruikssporen |