Object | Polaroid camera |
Materiaal | Kunststof |
Merk | Polaroid |
Model | Image 2 |
Gesigneerd | Ja |
Afkomst | VK |
Jaartal | Eind 20e eeuw |
Kleur | Grijs |
Afm in cm (lengte,breedte, hoogte) | 14x17x7,5 cm |
Conditie | Werking onbekend |