Object | chinees bord |
Materiaal | porselein |
Model | bord |
Gesigneerd | 咸豐年制 |
Afkomst | China |
Jaartal | 1861 |
Afm in cm (lengte,breedte, hoogte) | 20,7 x 4.5 cm |
Conditie | uitstekende staat |
Bijzonderheden | Antiek chinese bord Xian Feng 咸豐 Jaar 1861. In uitstekende staat. Geen haarlijnen. Geen fritting. Gemerkt : aan de onderzijde het chinese blokstempel 咸豐年制 Staat voor jaarsysteem (zie foto). Hand geschilderd. Word goed verpakt en aangetekend verzonden met track en trace |