Object | Bord |
Materiaal | Tin |
Merk | Gemerkt met een engel met bazuin |
Model | Plat bord |
Gesigneerd | Ja |
Afm in cm (lengte,breedte, hoogte) | Ø= 22,5 cm |
Conditie | Goed met lichte gebruikssporen |