Object | Kannetje |
Merk | Plateelbakkerij Zuid Holland Gouda Holland |
Gesigneerd | Nr. 3375 Risa |
Afkomst | Nedeland |
Jaartal | Eind 20e eeuw |
Kleur | Polychroom |
Afm in cm (lengte,breedte, hoogte) | Hoogte 13 cm |