- Lichtbak
- Reclamelichtbak voor "Diebels Alt" bier
- Afm: ca. 6x66x73 cm
- Conditie: Lichtbak heeft wat gebruikssporen en beschadigingen
Dit kavel kan opgehaald of verzonden worden.
De verzendkosten bedragen €14,50
De verzendkosten naar België bedragen €15,50