Object | Japanse Satsuma wierookvat |
Titel/ naam | grote Japanse Satsuma wierookvat |
Materiaal | porselein |
Kunstenaar | Shimazu of Shimazu-clan |
Gesigneerd | onderaan |
Jaartal | uit de 2de helft van de 20e eeuw . |
Herkomst | Japan |
Afm in cm (lengte,breedte, hoogte) | diam. 15 cm. Hoogte 14 cm. |
Conditie | uitstekend |
Bijzonderheden | Vintage grote Japanse Satsuma wierookvat ondertekend
Japans Satsuma porselein uit de 2de helft van de 20e eeuw . porselein Shimazu of Shimazu-clan is de naam van een machtige Japanse familie, die eeuwenlang de daimyo waren van de han Satsuma. Om die reden wordt de familie soms ook de Satsuma-clan genoemd Puntgave wierook pot diam. 15 cm. Hoogte 14 cm. Richtprijs minimaal bedrag ligt tussen € 14,- en € 26,- Foto's maken deel uit van de omschrijving Word goed verpakt en verzekerd verzonden met track en trace