Merk | Flora Gouda Holland |
Model | Sarong |
Nummer | 518 |
Gesigneerd | Ja |
Jaartal | Jaren '70 van de 20e eeuw |
Afm in cm (lengte,breedte, hoogte) | Ø= 20 cm / h= 21 cm |