Object | Schenkkan |
Materiaal | Plateel |
Merk | N.V. Koninklijke Plateelbakkerij Zuid Holland |
Model | Muvelee schenkkan |
Nummer | 2545 |
Gesigneerd | Onderzijde |
Jaartal | 1930 |
Afkomst | Gouda |
Afm in cm (lengte,breedte, hoogte) | Hoogte 18 cm - Ø 12,5 cm. |
Bijzonderheden | Muvelee schenk-kan in perfecte staat, met prachtige kleuren. Decor in spuitglazuur. Hand geschilderd.
Richtprijs minimaal bedrag ligt tussen € 9,- en € 18,-