Object | Schaalmodel |
Materiaal | Diecast |
Merk | Corgi Toys |
Model | Cadillac Ambulance |
Nummer | 437 |
Gesigneerd | Ja |
Schaal | 1/43 |
Jaartal | Midden 20e eeuw |
Afkomst | VK |
Conditie | Goed, met speelsporen |
Bijzonderheden | Foto's maken deel uit van de omschrijving Richtprijs minimaal bedrag ligt tussen € 9,- en € 18,- |