Object | 4 track sound state stereo tape recorder |
Materiaal | Divers |
Merk | Pioneer |
Model | Model T-130 - Draagbaar - met versterker |
Gesigneerd | Ja |
Jaartal | Eind jaren '60 / begin jaren '70 van de 20e eeuw |
Afm in cm (lengte,breedte, hoogte) | 39x32x22,5 cm |
Conditie | Goed, met lichte gebruikssporen |
Bijzonderheden | Oude vet vervangen - Aandrijfsnaar vervangen - Licht onderhoud - Toestel neemt op en speelt af - Alle lampjes werken Foto's maken deel uit van de omschrijving Richtprijs minimaal bedrag ligt tussen € 44,- en € 56,- |