Object | Religieuze prent |
Titel/ naam | De Heilige Familie |
Jaartal | 20e eeuw |
Afm in cm (lengte,breedte, hoogte) | 34x40 cm (lijst) / 21,5x27 cm (afbeelding) |
Ingelijst | Ja |
Soort lijst | Goudkleurige houten lijst |
Conditie | Goed, met gebruikssporen |