Object | Tuner versterker |
Merk | Marantz |
Model | 2216 |
Gesigneerd | Ja |
Jaartal | Jaren '70 van de 20e eeuw |
Afm in cm (lengte,breedte, hoogte) | 44x33x15 cm |