- Oud speelgoed
- Cowboy's en indianen
- Timpo toys , minibig, en West Germany
- Jaren 50/ 60 van de vorige eeuw
- Conditie; Gebruikerssporen en verschillende beschadigingen, en losse onderdelen.
Dit kavel kan opgehaald of verzonden worden.
De verzendkosten bedragen €8,60
De verzendkosten naar België bedragen €15,50