- Vintage draaiende lichtreclame
- Voor Verkade Beschuit
- Verlichting dmv een gloeilamp
- De cylinder draait door de opstijgende warme lucht van de gloeilamp
- Een zeldzaam object voor de verzamelaar
- Vervaardigd door: Milpress Amsterdam Holland
- Datering: midden vorige eeuw
- Afmetingen: bxdxh= ca. 305x200x230 mm
- Conditie: goed met enkele gebruikssporen
Dit kavel kan opgehaald of verzonden worden.
De verzendkosten bedragen €8,60
De verzendkosten naar België bedragen €15,50