- Oude Duitse schoolplaat
- Schulwandtafel Benediktiner-Abtei, 9e eeuw, Wachsmuth Leipzig
- Afmetingen: ca 660x870 mm
- Conditie: gebruikt met gebruikssporen
Het adres waar u het kavel kunt afhalen is: