- Walkie Talkie
- Skyfon
- Vintage
- Made in Japan
- Solid State
- Super Heterodyne
- Transceiver 7 Transistor
- In doos (doos beschadigd)
- Conditie: Goed/getest, met gebruikssporen
Dit kavel kan opgehaald of verzonden worden.
De verzendkosten bedragen €8,60
De verzendkosten naar België bedragen €15,50