- Veldfles
- Antiek
- 19e eeuw
- Smeedijzer
- Afm. H: 34 cm x D: 13,5 cm x Ø 23 cm
- Conditie: Goed, met gebruikssporen
Dit kavel kan opgehaald of verzonden worden.
De verzendkosten bedragen €8,60
De verzendkosten naar België bedragen €15,50