Object | Zilveren zoutvatje |
Materiaal | Glas / Zilver |
Type | Zilveren zoutvatje |
Keurmerk | ja |
Conditie | goed |
Bijzonderheden | Zilveren zoutvatje in Empire-stijl, 20e eeuw zilver zoutvat merk van 1806-7. Het ontwerp van dit zout kan worden toegeschreven aan het werk van Jean Jacques Boileau. Hij kwam in 1787 vanuit Frankrijk naar Nederland en begon vanaf ongeveer 1868 met de productie van zilver op basis van Boileau te ontwerpen . Foto's maken deel uit van de omschrijving Meesterteken zwaardje en letter R is 1927 Richtprijs minimaal bedrag ligt tussen € 39,- en € 52,- Word goed verpakt en verzekerd verzonden met track en trace |