Object | Sieraden doosje |
Materiaal | Verguld metaal |
Merk | Qifu |
Model | Mand met hengsel |
Gesigneerd | Ja |
Afkomst | China |
Kleur | Goudkleurig |
Afm in cm (lengte,breedte, hoogte) | 5,5x4,2x7,7 cm |
Bijzonderheden | Verguld metalen sieradendoosje in de vorm van een mand met hengsel met glittersteentjes. Geëmailleerde accenten en sluitmagneet Richtprijs minimaal bedrag ligt tussen € 9,- en € 18,- |