Object | 50 Gulden munt |
Materiaal | Zilver 925/1000 - 25 gram |
Merk | Muntmeesterteken: Hamer + Aambeeld |
Model | Thema: Ter gelegenheid van het 400e sterfjaar van Willem van Oranje. |
Gesigneerd | Ontwerp: A. de Vries |
Jaartal | 1984 |
Afm in cm (lengte,breedte, hoogte) | Diameter ø: 38 millimeter |
Conditie | Zeer mooie staat ! |
Bijzonderheden | Voorzijde: Hoofd van koningin Beatrix naar links Keerzijde: Handtekening Willem Oranje Randzijde tekst: God zij met ons Ook op te halen op een ander adres in Son