- Zilveren Spang (gehamerd zilver)
- Design: Hans Hansen Denmark
- Datering: eerste helft vorige eeuw
- Materiaal: Sterling zilver 925S
- Afmetingen: ca. 145x140 mm / d= ca. 3 mm / gewicht: ca. 28 gram
- Conditie: goed met geringe gebruikssporen
Dit kavel kan opgehaald of verzonden worden.
De verzendkosten bedragen €8,60
De verzendkosten naar België bedragen €15,50