- Zilveren baby-rammelaar
- Zilvergehalte 925
- Opengewerkte bol met bloemmotieven
- Gedraaid handvat met plat uiteinde
- Inscriptie: "W dniu Chrztu" en de naam "Sebastian"
- Land van herkomst: Polen
- Formaat: L= ca. 83 mm / Ø= ca. 25 mm / Gewicht:: 16,7 gram
- Conditie: goed met lichte gebruikssporen
Dit kavel kan opgehaald of verzonden worden.
De verzendkosten bedragen €8,60
De verzendkosten naar België bedragen €15,50