Object | Houtskool tekening |
Titel/ naam | Eglise des Cordeliers Nancy |
Materiaal | Houtskool - Papier |
Kunstenaar | Jan Vink |
Gesigneerd | TH65 |
Nummer | 5 |
Herkomst | Nederland |
Afm in cm (lengte,breedte, hoogte) | Tekening 27 x 45 cm |
Ingelijst | Nee |
Conditie | Vintage staat |
Bijzonderheden | In passe-partout Jan Vink (1919-1948) Schilderde in de stijl van Vincent van Gogh. Werkte in Rotterdam en Maastricht gedurende de oorlogsjaren, verhuisde in 1947 naar België. |