Kwallen of Octopus Vaas

fremiet
3
Object Octopus Vaas
Titel/ naam Krosno Polen Glas Art Base Bow
Materiaal Glas
Jaartal 1970
Herkomst polen
Afm in cm (lengte,breedte, hoogte) hoogte 13.5 cm breedte 11 cm
Conditie top Conditie

Kwallen of Octopus Vaas Krosno Polen Glas Art Base Bowl in Rood Kunstglas – Jozefina Krosno, Handgeblazen Octopus Sculpture Pedestal Bowl

Prachtige handgeblazen Art Glass Octopus voetstuk schaal. Helder en rood/ bordeaux rood /Bruinig glas.
Basis heeft een bruinig/ bordeaux rood spiraalwerveling.

Mooi voor in een vitrinekast of als middelpunt van een tafeldecor en groot genoeg om allerlei soorten snoep of decoratie in op te bergen.

Afmeting: hoogte 13.5 cm breedte 11 cm

Zeer uniek stuk glaskunst in nieuwstaat zonder beschadigingen

wordt goed verpakt en aangetekend verzonden met track en trace

De verzendkosten bedragen €10,25
De verzendkosten naar België bedragen €17,50

Kavel gesloten

  • Bieder 2078
    €39

    25 april 2024 21:10
  • Bieder 6707
    €36

    25 april 2024 21:09
  • Bieder 2078
    €33

    25 april 2024 20:58
  • Bieder 6707
    €30

    25 april 2024 20:47
  • Bieder 2078
    €25

    25 april 2024 20:18
  • Bieder 2078
    €20

    25 april 2024 20:17
  • Bieder 2078
    €15

    25 april 2024 20:17
  • Bieder 6707
    €5

    25 april 2024 20:04
  • Toon overige (3) biedingen
  • Bieder 4032
    €3

    21 april 2024 14:28
  • Bieder 4032
    €2

    20 april 2024 15:27
  • Bieder 6847
    €1

    19 april 2024 21:47

Bied mee vanaf €1

Bied op uw favoriete kavels en WIN!