Object | Beeldje |
Titel/ naam | Bever met jong |
Materiaal | Speksteen |
Kunstenaar | Aarktik Sculptures |
Gesigneerd | Ja |
Jaartal | 20e eeuw |
Herkomst | Canada |
Afm in cm (lengte,breedte, hoogte) | 8,2x5,5x3,5 cm |
Bijzonderheden | Handgesneden speksteen |