Object | presse-papier |
Titel/ naam | Vintage glazen presse-papier paarse bloem |
Materiaal | Glas |
Kunstenaar | murano |
Jaartal | 1965 |
Herkomst | Italy |
Afm in cm (lengte,breedte, hoogte) | H 7, 2 cm x Ø 7 cm |
Conditie | top conditie zeer goed |
Bijzonderheden | Handgemaakte glazen Presse Papier Flower Vintage glazen presse-papier paarse bloem - Art Glass presse-papier-ronde bloemen . Deze glazen bol is zeer knap afgewerkt, een prachtig staaltje glaskunst! Word goed verpakt en aangetekend verzonden met track en trace |