Object | Placemat-set |
Titel/ naam | The Nedlloyd Dutch Masters Placemat Set |
Materiaal | Hout en kurk |
Kunstenaar | Nicolaas Bauer (1x) - Willem van der Velde de jongere (5x) |
Uitgever | Nedlloyd Lines |
Gesigneerd | Ja |
Jaartal | 2e helft van de 20e eeuw |
Herkomst | Nederland |
Afm in cm (lengte,breedte, hoogte) | 38x30x3.5 cm (houte doos) |
Conditie | Goed, de deksel van de houten doos is provisorisch gerepareerd |
Bijzonderheden | Set pacemats met maritieme afbeeldingen van Nicolaas Bauer |