- Aquarel
- Portiek
- Met potlood gesigneerd
- Opgeplakt op karton
- Afm. H: 33 cm x B: 24 cm
- Conditie: Goed, met gebruikssporen
Dit kavel kan opgehaald of verzonden worden.
De verzendkosten bedragen €8,60
De verzendkosten naar België bedragen €15,50