- Landschap met bomen en water
- Olieverf op doek
- Rechtsonder onduidelijk gesigneerd
- Ingelijst in een goudkleurige baroklijst, hout en gips
- Afmetingen: ca. 465x570 mm (lijst) / ca. 300x410 mm
- Conditie: schilderij is vuil, de lijst heeft enkele beschadigingen
Het adres waar u het kavel kunt afhalen is: