- Religieuze litho
- S. Maria de Perpetuo Succursu, Onze lieve Vrouw van Altijddurenden Bijstand
- Reproductie van het door Pucinelli vervaardigde werk in de Sint Alphonsus kerk in Rome
- Centraal de Heilige maagd Maria met Christus op haar arm, links de aartsengel Gabriel met de attributen verbeeldend de kruisiging en rechts de aartsengel Gabriel met het kruis en nagels. Christus zoekt geborgenheid in de armen van zijn moeder na een visioen over zijn lijden
- Datering: eerste helft van de vorige eeuw
- Ingelijst in zwart met goud houten lijst, met glas
- Afmetingen: ca. 610x715 mm
- Conditie: met gebruikssporen
Het adres waar u het kavel kunt afhalen is: