Marcel Wanders vase collection

tagfara
  • Prachtige vazen collectie uit de Vase Collection 2015 van Marcel Wanders.
  • De Delfts blauwe vazen zijn ontworpen ter gelegenheid van het 55-jarig bestaan van Randstad en is gemaakt in een gelimiteerde oplage.
  • De Vase Collection bestaat uit een serie van 6 vazen.
  • Gemerkt aan de onderzijde.
  • Conditie: nieuwstaat.
  • Afmetingen per vaas: h 30,5 cm x Ø 9 cm onderzijde , Ø 4,5 bovenzijde
  • Inclusief originele design verpakking
  • Wordt zorgvuldig ingepakt verzonden.
  • De kavel wordt aangetekend en verzekerd verzonden.
  • Ter info: Dit kavel is van een andere aanbieder

De verzendkosten bedragen €13,00
De verzendkosten naar België bedragen €30,00

Kavel gesloten

  • Bieder 1437
    €125

    8 oktober 2019 09:26
  • Bieder 3698
    €110

    7 oktober 2019 09:56
  • Bieder 2806
    €100

    5 oktober 2019 08:16
  • Bieder 1437
    €75

    4 oktober 2019 10:23
  • Bieder 1437
    €60

    4 oktober 2019 10:23
  • Bieder 2175
    €51

    3 oktober 2019 19:04
  • Bieder 2175
    €46

    3 oktober 2019 19:03
  • Bieder 2175
    €43

    3 oktober 2019 19:03
  • Toon overige (6) biedingen
  • Bieder 2175
    €40

    3 oktober 2019 19:03
  • Bieder 2175
    €37

    3 oktober 2019 19:03
  • Bieder 2175
    €34

    3 oktober 2019 19:03
  • Bieder 2175
    €31

    3 oktober 2019 19:02
  • Bieder 3418
    €28

    3 oktober 2019 07:19
  • Bieder 1437
    €25

    2 oktober 2019 06:53

Bied mee vanaf €1

Bied op uw favoriete kavels en WIN!