Stadsgezicht

  • Schilderij van een Mediterraan stadsgezicht
  • Verf op doek, mooie frisse kleuren
  • Ingelijst in een mooie houten lijst
  • Rechtsonder gesigneerd
  • Afmetingen: ca. 510x615 mm (lijst) / ca. 40x505 (canvas)
  • Conditie: goed
Het adres waar u het kavel kunt afhalen is:

Kavel gesloten

  • Bieder 3303
    €7

    5 oktober 2019 08:56
  • Bieder 3222
    €6

    4 oktober 2019 17:12
  • Bieder 3303
    €5

    3 oktober 2019 20:36

Bied mee vanaf €1

Bied op uw favoriete kavels en WIN!