- Pastel
- Stilleven met klaprozen
- Gesigneerd en gedateerd
- Kunstenaar Leo Claes 1974
- Afm. H: 57 cm x B: 46 cm
- Conditie: Goed, met gebruikssporen
Het adres waar u het kavel kunt afhalen is: