- Print
- Zeezicht
- Prachtige sierlijke houten lijst
- Houtsnijwerk
- Afm. H: 52,5 cm x B: 42,5 cm
- Conditie: Goed, met gebruikssporen
Dit kavel kan opgehaald of verzonden worden.
De verzendkosten bedragen €8,60
De verzendkosten naar België bedragen €15,50