- Litho
- Antiek
- Prise de Smolensk
- Litho C. Motte (Ca. 1826)
- Naar het voorbeeld van Champion
- Met de hand ingekleurd
- Afm. H: 63 cm x B: 73 cm
- Conditie: Goed, de lijst is beschadigd
Het adres waar u het kavel kunt afhalen is: