Wandklok

  • Wandklok
  • Karlsson Clock Collection
  • Prachtige klok in de vorm van een zon
  • Goud beschilderd en verguld
  • Quartz uurwerk werkt op 1 batterij
  • Afm. Ø 52 cm x D: 3 cm
  • Conditie: Goed/getest, met gebruikssporen
Het adres waar u het kavel kunt afhalen is:

Kavel gesloten

  • Bieder 2445
    €30

    8 december 2019 18:14
  • Bieder 1436
    €25

    8 december 2019 11:53
  • Bieder 1436
    €20

    8 december 2019 11:41
  • Bieder 3719
    €15

    3 december 2019 12:29
  • Bieder 3719
    €14

    3 december 2019 12:29
  • Bieder 3719
    €13

    3 december 2019 12:29
  • Bieder 3719
    €12

    3 december 2019 12:29
  • Bieder 3719
    €11

    3 december 2019 12:29
  • Toon overige (2) biedingen
  • Bieder 1436
    €10

    2 december 2019 23:54
  • Bieder 3467
    €5

    30 november 2019 16:28

Bied mee vanaf €1

Bied op uw favoriete kavels en WIN!