- Potje
- Ivora Gouda
- Plateel met florale beschildering
- Eerste helft 20e eeuw
- Afm. H: 6,5 cm x Ø 6,5 cm
- Conditie: Goed, met gebruikssporen
Dit kavel kan opgehaald of verzonden worden.
De verzendkosten bedragen €8,60
De verzendkosten naar België bedragen €15,50