- Glas in lood
- Ivo Bakelants
- Twee glas in lood ramen
- Gesigneerd en gedateerd, 1967 en 1974
- Afm. H: 25,5 cm x B: 16,5 cm
- Conditie: Goed, met gebruikssporen
Dit kavel kan opgehaald of verzonden worden.
De verzendkosten bedragen €8,60
De verzendkosten naar België bedragen €15,50