- Drie delige verzilverde kaptafelset
- Bestaande uit: 1 Handspiegel en 2 borstels
- Gemerkt: handspiegel "Gero 90" - ovale borstel "C Gero A75" - rechte borstel "Gero 90"
- Alle drie de voorwerpen hebben een roos als decoratie
- Afmetingen: Spiegel: L= ca. 290 mm, Ø= ca. 150 mm / Borstel (ovaal): ca. 215x75 mm / Borstel (recht): ca. 175x50 mm
- Conditie: goed met lichte gebruikssporen
Dit kavel kan opgehaald of verzonden worden.
De verzendkosten bedragen €8,60
De verzendkosten naar België bedragen €15,50