Object | Oud medisch instrument |
Materiaal | Kunststof, metaal en hout |
Merk | Franken - Pohl |
Model | Laag frequentie apparaat |
Jaartal | Eerste helft 20e eeuw |
Afkomst | Nederland (den Haag) |
Afm in cm (lengte,breedte, hoogte) | 19x30x13 |
Conditie | Ouderdom en gebruikssporen, werking onbekend |