- Metalen Ja- knikker
- Modelbouw
- Aan te sluiten op stoommachine
- 2e Helft 20e eeuw
- Conditie: compleet met ouderdom en gebruikssporen, werking onbekend.
- Afm: 14x30x23 cm (lxbxh)
Dit kavel kan opgehaald of verzonden worden.
De verzendkosten bedragen €8,60
De verzendkosten naar België bedragen €15,50