- Dwarsfluit
- Merk: Getzen - Student
- Een prachtige beginnerset, deze fluit uit de USA
- Inclusief doorhaalstaafje en hardcase
- Materiaal: verzilverd metaal
- Afmeting: L= ca. 670 mm
- Conditie: goed, met zeer geringe gebruikssporen
Dit kavel kan opgehaald of verzonden worden.
De verzendkosten bedragen €8,60
De verzendkosten naar België bedragen €15,50