- Antiek Opium Parfum Flesje
- Met Leeuwen koppen
- Zilverkeur 800
- Onderzijde gesigneerd
- Hoogte 55 mm
- Breed 50 mm
- Ter info: Dit kavel is van een andere aanbieder
Dit kavel kan opgehaald of verzonden worden.
De verzendkosten bedragen €8,60
De verzendkosten naar België bedragen €15,50
Sint Oedenrode, Noord Brabant, Nederland